Znane sklepy odzieżowe: choćby dla nich warto odwiedzić niektóre miasta!

Opublikowany Autor kruszeDodaj komentarz

Znane sklepy odzieżowe, znanych i rozpoznawalnych marek są najczęściej zlokalizowane na znanych ulicach handlowych dużych miast lub w znanych galeriach handlowych.  Ekskluzywne firmy lokalizację swoich punktów sprzedaży traktują jak inwestycję w budowanie wizerunku i prestiżu marki. W Polsce również są ulice na których znajdziemy większość ekskluzywnych marek: w Warszawie ulica Nowy Świat i Chmielna, w Krakowie ulica Floriańska, a w Poznaniu ulica Półwiejska. Warto odwiedzić te miasta by kupić piękne kreacje, czy dodatki, zapoznać się z najnowszymi trendami modą.

Moda w Europie

W Europie miastem projektantów mody, nowych trendów, znanych marek sklepów odzieżowych jest Paryż, który zaprasza i kusi  nas najnowszymi trendami. Warto w swoich planach wakacyjnych czy wypadzie weekendowym wybrać się do Paryża, by zaczerpnąć choćby powietrza, które jest przesiąknięte najnowszymi trendami, modą, elitami z całego świata przybywającymi, by zakupić najmodniejsze kreacje. Drugim miastem, gdzie znajdziemy niemal wszystkie znane światowe marki jest Mediolan. Zarówno w Paryżu jak i Mediolanie organizowane są pokazy najnowszych kolekcji znanych Domów Mody, w których uczestniczy wielu celebrytów, fanów danych marek.

Znane marki znajdziemy również w najpiękniejszych galeriach handlowych zarówno w Europie jak i na Świecie. Często galeria handlowa to dzieło sztuki, niepowtarzalne,  imponujące swoim kształtem i wystrojem wnętrz. Dlatego też galerie handlowe oprócz kupujących przyciągają również wielu turystów. Choćby dla nich warto odwiedzić niektóre miasta. Galeria Lafayette  w  Paryżu zachwyca bogatymi zdobieniami w stylu barokowym oraz szklanym, pięknie dekorowanym dachem, czy luksusowy dom towarowy Harrods  w Londynie z 1905 roku, z najbardziej  znanymi markami na świecie.

Przykładem dobrze i ciekawie wykorzystanego obiektu dawnej fabryki jest galeria handlowa Manufaktura w Łodzi oraz galeria Alfa w Białymstoku. Odwiedzając Warszawę nie sposób nie zajrzeć do galerii Złote Tarasy, która zachwyca kształtem i wielkim szklanym dachem.

Zaletą dzisiejszej doby wszechobecnego Internetu jest fakt, że nie wychodząc z domu możemy również odwiedzić wybrane miasta, galerie i markowe sklepy online. Zakupy online są wygodne i możemy kupić wybrane produkty we wszystkich markowych sklepach, które oferują sprzedaż online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *