Jak rozpoznać podróbki?

Jak rozpoznać podróbki?

Opublikowany Autor kruszeDodaj komentarz

Zastanawiasz się czy, na pewno dokonałaś  odpowiedniego zakupu, czy produkt  w kuszących cenach jest oryginalny. Pamiętaj, że producenci znanych marek dbają o każdy szczegół, aby oryginał  był wart swojej ceny. Czasem lepiej zrezygnować z okazyjnego zakupu niż wydać pieniądze na podróbki.

Jak rozpoznać podróbki?

Na co musisz zwrócić uwagę kupując perfumy, by rozpoznać podróbki? Poznaj 5 porad i nie daj się nabrać na podrobione perfumy:

  • Cena – kuszące niskie ceny, promocje o 50-70% to pierwszy sygnał , że to podróbka – bądź czujna
  • Opakowanie – obejrzyj je dokładnie, zwróć uwagę na każdy detal, możesz wtedy dostrzec błąd w nazwie, literówkę, inną czcionkę, styl pisma niż na oryginalnym opakowaniu
  • Sposób zapakowania  w folię – nieestetycznie zapakowany produkt, czy też nadmiar folii może świadczyć, że to podróbka
  • Pojemność  flakonika –oryginalne  perfumy światowych marek są dostępne w buteleczkach: 30, 50, 100 ml, jeśli spotkasz się z innymi pojemnościami, sprawdź dokładnie, bo być może zostaniesz oszukany
  • Zapach – oryginalne perfumy są niezwykle trwałe, ich zapach będzie się unosił do kilku godzin, zapach podrobionego produktu będzie odczuwalny przez 0,5h – 1h.

Jak rozpoznać podróbki butów znanych marek?

Na każdym kroku możemy się natknąć na nieoryginalne produkty. Podobna sytuacja jest też z butami. Kuszą nas niskie ceny, promocje, jednak podróbka jest zdecydowanie gorszej jakości niż oryginał.  Poniżej kilka porad jak uniknąć zakupu podróbek Convers’ów.

  • Logo „All star” znajduje się na każdych oryginalnych trampkach Converse, jest widoczne na pięcie, języku buta lub też na trampkach za kostkę na  wewnętrznej stronie buta
  • W środku na języku buta zawsze jest metka z napisem Converse oraz rozmiar
  • Sprawdź dokładnie opakowanie butów. Powinny być zapakowane w papier z charakterystyczną gwiazdką. Jeśli buty są bez opakowania lub nie mają ‘gwiazdki’ czy też napis „All Star” wydaje się podejrzany, może oznaczać, że kupiłeś podróbki.
  • Koniecznie zmierz buty, oryginalne Conversy są bardzo wygodne i mają na wkładce napis „Converse”.

Conversy to tylko jeden z licznych przykładów, który pokazuje nam, jak rozpoznać podróbki. Błędy w nazwie, trochę zmienione logo i oczywiście jakość wykonania oraz użytych materiałów są tym, co zawsze powinno zwracać naszą uwagę podczas zakupów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *